Новини | Dinternal Education

Англійська мова в Україні

Новини

16.11.2021 Оплата PROTEACH коштом державного бюджету

Чи знали ви, що курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови PROTEACH можна проходити за рахунок державних коштів?

31.08.2021 Німецька мова разом з Dinternal Education!

Новий навчальний рік вже зовсім скоро, а отже, зараз – прекрасний час для збагачення новими освітніми ідеями. Онлайн-тренінги – найкраще джерело для знайомства з новими трендами, стратегіями та лайфхаками методики викладання німецької мови. Вже 19 серпня 2021 стартувала серія вебінарів від Dinternal Education: Bildungshacks für effektiven kommunikativen Deutschunterricht (Освітні лайфхаки для ефективного викладання німецької). Теми […]

30.08.2021 Зустрічайте серію майстерень PROTEACH EXPERT

Вже розпочалась серія новітніх майстерень, присвячених різним аспектам вивчення англійської – PROTEACH EXPERT. PROTEACH EXPERT – це інноваційний формат педагогічних майстерень тривалістю 90 хвилин у невеликих групах, що дозволить набути нових методичних практик та корисних ідей. Серед доступних наразі тем: лексична майстерня “How to Teach Collocations” граматична майстерня “How to Teach Narrative Tenses”. PROTEACH EXPERT […]

27.08.2021 Підготовку до навчального року 2021/22 розпочато!

16 серпня 2021 року розпочалась серія безкоштовних онлайн-тренінгів для вчителів англійської мови. Розробляючи ці вебінари, ми допомагаємо вам організувати роботу з учнями на уроках англійської та надихаємо на нові професійні звершення. Усі тренінги поділені на три основних напрямки: Positive Classroom Management Upskilling: Distance Education 2-In-1: Resources and Distance Teaching До речі, на вебінарах напрямку 2-in-1 […]

15.05.2020 Новий проект Certiport

На початку 2020 року компанія Dinternal Education підписала надзвичайно важливе партнерство з американською компанією Certiport – найбільшим провайдером комп’ютерних іспитів в світі! І тепер Dinternal Education є ексклюзивним дистриб’ютором продуктів Certiport в Україні.

20.01.2020 Новий семестр у школах LSE

Ви вирішили вивчати англійську мову і тепер шукаєте мовні курси? Зверніть увагу на школи LSE (The London School of English, Лондонська школа англійської мови) у Києві, Одесі та Львові!

02.12.2019 Відкриття нової школи LSE у Львові

Восени 2019 року компанія LSE Group, лідер освітнього ринку України, відкрила нову щколу у Львові.

14.08.2019 Як отримати доступ до аудіо- та відеоматеріалів до підручників видавництва Пірсон (Pearson), які розміщені у вільному доступі?

Для більш зручного користування безкоштовними аудіо- та відеофайлами для деяких курсів видавництво Пірсон перенесли ці матеріали на оновлений портал PEP (Pearson English Portal).

04.06.2019 Візит Шона Патріка Харті до Рівного

29 та 30 травня 2019 навчальні заклади Рівненського регіону відвідав засновник та генеральний директор «Дінтернал Ед’юкейшн» Шон Харті.

23.05.2019 PROTEACH

Оновлений курс практичної підготовки вчителів англійської PROTEACH стартує вже цього літа у Києві, Вінниці та Ужгороді!