Підсумки семінару «Your Practical Guide to the Joy of Teaching»

17 травня 2017 Міжнародна освітня компанія «Дінтернал-книга» – ексклюзивний представник видавництва PEARSON в Україні, зібрала вчителів англійської мови на великому методичному заході «Your Practical Guide to the Joy of Teaching».

1

Роберт Хартіган, старший методист Міжнародного центру Dinternal-Book, та учасники семінару

2

Michael Hudson (Майкл Хадсон), Senior Academic Consultant, та учасники семінару

Методисти «Дінтернал-книга» провели для більш ніж 300 учасників заходу низку тренінгів з використання інформаційних он-лайн платформ до ресурсів видавництва PEARSON та ґрунтовний семінар із ефективних прийомів активізації пізнавальної діяльності та оволодіння учнями середньої школи комунікативними компетенціями.

4

5

Michael Hudson (Майкл Хадсон), Senior Academic Consultant

6

Світлана Сорочинська, головний методист Міжнародного центру Dinternal-Book

Усі учасники семінару отримали в подарунок новинку від видавництва PEARSON – навчальний ресурс Wider World, переваги якого вони могли оцінити під час виконання практичних завдань під час тренінгу, а деякі учасники стали щасливими переможцями лотереї.

7

Учасниці семінару

Захід закінчився феєричним шоу, що влаштував для учасників Київський планетарій, в приміщенні якого проводився семінар.

Учасники заходу також ознайомились з новинками видавництва PEARSON на великому книжковому ярмарку від «Дінтернал-книга».

3

Щиро дякуємо усім вчителям за участь у семінарі, бажаємо успіхів та незабутнього літнього відпочинку, а також нових професійних звершень разом із PEARSON та «Дінтернал-книга».

Опубліковано: 18 травня 2017