Career Day-2019 у КНТЕУ

Англійська мова в Україні

Career Day-2019 у КНТЕУ

16 квітня 2019 Освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» та представництво «Пірсон Ед’юкейшн» стали учасниками ярмарку вакансій «Career Day-2019» у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Представництво «Пірсон Ед’юкейшн» – партнер освітньої програми «Германські мови та література», освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» – співорганізатор щорічного форуму фахівців англійської мови та активний учасник заходів університету. КНТЕУ є нашим надійним партнером, що підтвержує багаторічна співпраця.

Не менш важливою частиною спільної роботи організацій є Освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» надає студентам можливість проходження практики та подальшого працевлаштування у компанії.

Використовуючи у роботі наш освітній принцип поєднання традицій з новаторством, ми так само беремо найкраще від ентузіазму молоді та досвіду фахівців. Якщо Вас зацікавила одна із вакансій «Дінтернал Ед’юкейшн», надсилайте резюме на електронну адресу Ponomariova.V@dinternal.com.ua, адже Together we do more!