Англійська мова в Україні

Стипендія для вчителів на отримання кваліфікації CELTA та TKT 2016!

Спільний проект групи мовних шкіл London School of English та Міжнародного освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal

2 стипендії на отримання кваліфікації CELTA 2016 (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) та 3 стипендіїї ТКТ (Teaching Knowledge Test).

Стипендію можуть отримати вчителі англійської мови державних шкіл, що є членами програми Pearson Partnership Schools.

  • CELTA – престижна міжнародно визнана кваліфікація для викладачів англійської мови як іноземної. Сертифікат видається Кембриджським Університетом, що гарантує його широке міжнародне визнання та якість. Детальніше.
  • Пропонована стипендія заснована з метою надання методичної підтримки вчителям англійської мови в державних навчальних закладах України, які користуються сучасними автентичними підручниками з англійської мови.
  • Надання стипендії забезпечено спільними зусиллями групи шкіл LSE та компанії Pearson-Dinternal.

Стипендія покриває:

Повну вартість курсу CELTA (витрати на проїзд та проживання не включено).

Вимоги до кандидатів:

  1. Стипендію можуть отримати вчителі англійської мови державних шкіл, що є членами програми Pearson Partnership Schools.
  2. Кожна школа може номінувати не більше двох кандидатів, які мають володіти англійською на рівні С1 (CEFR).
  3. Термін подачі есе та резюме – 15 січня 2015. Заохочуємо завчасну подачу документів. Заявки, надіслані із запізненням, не будуть розглянуті. Про результати конкурсу всіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою до 31 березня 2016.

Етапи отримання стипендії:

Етап 1: Надіслати есе на тему ‘Чому я вирішив(ла) стати вчителем’ (300 слів) (англійською мовою) та Ваше резюме (англійською мовою) координатору проекту Pearson Partnership Schools Роберту Хартігану на електронну скриньку robert.hartigan@dinternal.com.ua

Етап 2: Кандидатам, що успішно пройдуть перший етап, потрібно буде надіслати заявку на курс CELTA.

Етап 3: Кандидати, що успішно пройдуть другий етап, будуть запрошені на співбесіду з CELTA-тренером.

Етап 4: П’ять найкращих кандидатів візьмуть участь у лотереї. Двоє з них отримають стипендію CELTA, троє – стипендію TKT (Детальніше).

Бажаємо успіхів!