Англійська мова в Україні

Вітаємо переможницю липневого етапу конкурсу «Hello from my hometown» від Pearson!

Непомітно наступив останній місяць літа. Сподіваємося, він ще порадує вас сонячними та радісними моментами, а ми в свою чергу щиро вітаємо переможців липня –
Аллу Бринь та 7А клас, школа №11 з Тернополя!

july- winner

Конкурс «Hello from my hometown» став для них чудовою нагодою проявити творчість та любов до рідного краю, а відмінне виконання поставлених завдань принесло визнання та чудові призи від організаторів конкурсу Пірсон (Pearson) та Dinternal-Book.

Майкл Хадсон, старший методист Міжнародного освітнього-методичного центру Dinternal-Book, отримав задоволення від всіх ваших робіт, та був вражений красою та різномаїттям різних куточків України. Робота Алли Бринь та 7А обрана кращою роботою липня не тільки за цікаві моменти та проявлений креатив, а й за граматичне наповнення, стилістику та правильне виконання умов конкурсу.

Майкла захопила не тільки чарівна атмосфера старого міста, а й та гордість за рідний край, яку відчувають автори твору.

Щиро дякуємо за участь у конкурсі та бажаємо натхнення та подальших перемог! Нехай досягнення у вивченні англійської мови не тільки будуть у нагоді, а й приносять багато неочікуваних чудових сюрпризів!

Нагадуємо, що конкурс «Hello from my hometown» триватиме до 13 жовтня 2017 року, отже і ви маєте змогу проявити себе і стати наступним переможцем.

Коментарі Майкла Хадсона

Докладніше про конкурс Hello from my hometown