Англійська мова в Україні

Форум дошкільної англомовної освіти «English Language Learning in Pre-School Education in Ukraine»

29 травня 2018 в бізнес-центрі Інверія відбувся Форум дошкільної англомовної освіти «English Language Learning in Pre-School Education in Ukraine».

3

Нашими гостями стали методисти, досвідчені вчителі та молоді фахівці у галузі дошкільної освіти. Всі вони працюють з надзвичайно допитливими, кмітливими і неординарними учнями – дошкільнятами.

10

Тетяна Тіханіна, директор та засновник центру раннього розвитку «Монтессорі. Перші кроки», розповіла про європейську практику навчання найменших учнів та залучення принципів Монтессорі-педагогіки.

1

Детальніше про цю методику учасники дізнались від Анастасії Пушкіної, директора з навчально-виховної роботи центру раннього розвитку «Монтессорі. Перші кроки. Одеса». Анастасія поділилась секретами успішної побудови уроку, використання ігрових методик та розвитку фонетичних навичок у дітей дошкільного віку.

8

Під час перерви учасники мали змогу не лише пообідати на сонячній терасі, а й отримати індивідуальні консультації від спікерів заходу та методистів компанії «Дінтернал Ед’юкейшн».

6

Під час другої частини Форуму ми зосередились на поєднанні ігрової активності з ефективними методиками вивченням англійської мови. Відомий педагог Василь Олександрович Сухомлинський писав: “Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості”.

7

Наші методисти Світлана Сорочинська та Мар’яна Петречко розповіли про ефективне використання музичного супроводу, пісень та ритмівок для розвитку аудитивних навичок. Більше того, спільно з учасниками вони випробували всі поради на практиці.

2
9

На завершення ми провели вже традиційну лотерею. Всі учасники отримали цінні та корисні подарунки, а переможці ще й були нагороджені додатковими призами – посібниками з англійської для найменших.

4
Мої перші англійські слова

Дякуємо учасникам заходу за продуктивний та веселий день. Ми співали, грали і танцювали. Тепер справа за вами – нам завжди приємно чути про втілення наших ідей на практиці. До наступної зустрічі!

5

Більше фото з заходу:

Вам також буде цікаво:

Мої перші англійські слова – дитячий словник, який відкриває українським дітям захопливий світ англійської мови.

Центр раннего развития Киев – центр развития ребенка по методике Монтессори в Киеве

Центр раннего развития Одесса – центр развития ребенка по методике Монтессори в Одессе