Англійська мова в Україні

Семінар “How to teach and assess Speaking”

Питання методичної підготовки викладача іноземної мови набувають у наш час особливого значення, особливо коли йдеться про навчання говоріння.

18 січня 2018 року в Національному Авіаційному Університеті Майкл Хадсон – старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education та викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, MA Applied Linguistics, TESOL, DTLLS) провів лекцію “How to teach and assess Speaking”. Захід відбувся для викладачів кафедри іноземних мов за фахом на чолі з Акмалдіновою О.М. і налічував більше 30 учасників.

3-600

Головною метою проведення навчально-методичного семінару було: ознайомити викладачів кафедри з сучасними підходами до навчання та оцінювання говоріння, розкрити суть складових частин комунікації крізь призму «золотих правил» успішної підготовки студентів. Відтак, Майкл Хадсон ознайомив колег з сучасними тенденціями в навчанні іноземних мов, зокрема в Британії, а також залучив викладачів кафедри іноземних мов за фахом до опрацювання спеціальної науково-методичної літератури Pearson, що має стати джерелом постійної роботи над собою з метою підвищення рівня професійної кваліфікації.

Результати даного візиту відкривають багатогранні перспективі у сфері розвитку навичок говоріння на базі кафедри іноземних мов за фахом Національного Авіаційного Університету.