Англійська мова в Україні

Семінар з підготовки до ЗНО “The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted!” в Одесі

Напочатку грудня методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, ексклюзивного представника освітньої компанії Pearson (Велика Британія) розпочали свою подорож містами України з семінаром з підготовки до ЗНО з англійської мови “The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted!”.

8

12 грудня 2017 пройшов семінар для вчителів м. Одеси. Подія відбулась у новому креативному просторі, концептуально підкреслюючи оновлений формат ЗНО та його частини аудіювання. Загалом захід відвідало більше 130 вчителів навчальних закладів Одеси та області.

3

Методист Дінтернал Ед’юкейшн Марина Бабенко розповіла про нововведення в структурі ЗНО 2018, а Том Бартон провів інтенсивний тренінг з підготовки до частини «Аудіювання» ЗНО 2018. Учасники дізнались про багато сучасних ефективних методів розвитку аудитивної компетенції учнів старших класів, екзаменаційні стратегії, дієві поради з опрацювання завдання під час ЗНО.

5
6

Окрім цього, на учасників чекали подарунки та приємні призи за участь у лотереї та чудовий книжковий ярмарок.

2
7

Велика подяка усім учасникам та організаторам цього заходу, методистам міста та області за сприяння в організаціі освітніх подій для вчителів англійської мови.