Англійська мова в Україні

Семінари New Dimensions in Assessment and Learning у Вінниці

Пояснити, навчити та оцінити – крізь ці три етапи педагог проходить щодня. Ось чому ми вирішили розібратись: як же підвищити ефективність викладання та об’єктивно оцінити знання студентів?

8 червня 2018 Міжнародний освітньо-методичний центр Дінтернал Ед’юкейшн провів серію семінарів New Dimensions in Assessment and Learning у Вінницькому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Ми зібрали викладачів міста та району, щоб спільно дослідити нові підходи у викладанні англійської та оцінюванні.

1

Майкл Хадсон, старший методист центру, познайомив учасників з Глобальною англійською шкалою – системою оцінювання рівня володіння англійською, що не має аналогів у світі. Тепер навіть невеликий прогрес у вивченні англійської мови можна відзначити та оцінити.

2

Також він розповів про платформу MyEnglishLab, яка забезпечує систему комплексного навчання англійської мови та ефективно поєднує традиційні та онлайн форми навчання. До того ж MyEnglishLab доступний всюди – у класі, вдома, у транспорті та навіть на відпочинку!

5

Геннадій Білоус, методист Дінтернал Ед’юкейшн, розповів про міжнародні мовні іспити Pearson Test of English.

3

PTE дає можливість визначити рівень володіння англійською мовою. Нагадуємо, що сертифікат рівня B2 визнається в Україні для отримання вченого звання.

Під час третього блоку семінару Юлія Рибінська, доктор педагогічних наук, поділилась можливостями для професійного вдосконалення викладачів та досвідом співпраці з Дінтернал Ед’юкейшн.

4

Юлія Рибінська була учасницею нашого курсу LCCI First Certificate in Teaching Business English (FTBE) та склала іспит з результатом «відмінно».

6

Дякуємо гостям заходу та Вінницькому державному університету за приємну атмосферу, позитивні емоції та співробітництво. До наступної зустрічі!

Більше фото:

Вам також буде цікаво:

Міжнародні екзамени PTE General – Pearson Test of English General (PTE General), мiжнароднi екзамени з загальної англiйської, призначенi для оцiнки рiвня володiння англійською мовою.