Якісна реалізація засад нової Навчальної програми з підручниками видавництва PEARSON

Міжнародний освітньо-методичний центр dinternal-logo
Дінтернал-Книга

Цього року Міністерство освіти і науки України в рамках створення «Нової української школи» ініціювало зміни до Навчальних програм 5-9 класів.

Зміст нових програм не значно відрізняється від того, яким ми його знаємо, проте змінились акценти, на які учитель має відтепер орієнтуватись. Під час закладення нових стандартів широко використовувався європейський досвід системи оцінювання сформованості умінь та навичок, зокрема норми CEFR (Загальноєвропейські мовні рекомендації). Усі підручники PEARSON написані з урахуванням сучасних методичних тенденцій навчання іноземних мов і повністю відповідають міжнародним освітнім стандартам.

Відтак одним з головних питань, на які учитель має дати собі відповідь під час планування, буде очікуваний учнівський результат на кінець уроку, розділу та навіть всього періоду базової освіти. На сторінках підручників PEARSON та у розробленому календарно-тематичному плануванні до кожного курсу чітко зазначено, чому саме учні мають навчитись кожного уроку або протягом теми в цілому, що значно спрощує підготовку учителя до занять. Також роль головної скрипки тепер відіграватимуть не знання, які здобуває учень, а ключові компетентності, які учитель допомагатиме опанувати учням. Для вирішення цієї задачі у пригоді стануть книги для вчителя видавництва PEARSON до всіх підручників, де чітко прописані уміння та навички, якими має оволодіти учень.

Щоб учні мали змогу реалізувати свій потенціал, навчальні матеріали мають бути розроблені згідно сучасних тенденцій комунікативного підходу до вивчення іноземних мов. Саме тому підручники видавництва PEARSON, такі як Wider World, Focus, Next Move, що містять велику кількість завдань та проектів на розвиток усної та писемної продукції та взаємодії між учнями, гарантують якісну реалізацію рекомендацій оновленої Програми.

Ще однією особливістю програми є те, що вона рамкова, а відтак проміжні результати за класами визначають вчителі особисто. Адже державне оцінювання очікуваних результатів відбувається лише наприкінці 9 класу під час складання учнями ДПА.

Реформація існуючих програм є лише одним з етапів створення «Нової української школи». Навчальні матеріали видавництва PEARSON допоможуть вам зробити це з легкістю і задоволенням.

Ознайомтесь з підручниками PEARSON, календарно-тематичним плануванням та грифами МОН України, а також безліччю корисних матеріалів для вчителя англійської мови на сайті elt.dinternal.com.ua.

Опубліковано: 29 серпня 2017