Англійська мова в Україні

Курси підвищення кваліфікації у м. Новий Буг

Український педагог і філософ Григорій Сковорода писав: «Сам учись, якщо хочеш навчати інших». Наслідуючи його приклад, 37 вчителів англійської мови пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації у місті Новий Буг. 8

У період із 28 травня до 2 червня 2018 вчителі Новобузького та Казанківського районів Миколаївської області занурились у світ англійської мови.

Майстер-класи, обговорення, робота в парах – навчання було насиченим та цікавим.

3

Звичайно ж, освітньо-методичний центр Дінтернал Ед’юкейшн теж доєднався до заходу. Олена Берест, спеціаліст з автентичної британської літератури, провела серію семінарів на тему Нової української школи, а також познайомила учасників з новітніми ресурсами для викладання англійської мови.

2

Ось як учасники описали свої враження: «Неочікуваною та сповненою позитивних вражень стала зустріч із представницею Dinternal Education Берест Оленою». Нам не менш приємно співпрацювати з такими сповненими ентузіазмом педагогами.

4

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цих заходів. Окрема подяка учасникам за активну участь в семінарах. Сподіваємось, поради Олени Берест стануть вам у нагоді при плануванні та проведенні уроків англійської мови у початковій школі.