Новий семестр у школах LSE

Англійська мова в Україні

Новий семестр у школах LSE

Запис на тестування

Ви вирішили вивчати англійську мову і тепер шукаєте мовні курси? Зверніть увагу на школи LSE (The London School of English, Лондонська школа англійської мови) у Києві, Одесі та Львові!

LSE працює на ринку України вже більше 20 років. Щороку в наших школах навчається більше 5000 слухачів.

Всі вісім шкіл мережі LSE пропонують вивчення сучасної англійської мови, якою розмовляє весь світ. Треба зауважити, що на курсах LSE особлива увага приділяється саме розмовній англійській. На заняттях відбувається повне занурення в англомовне середовище, тому навчання проходить дуже ефективно та продуктивно.

Опанувати англійську мову вам допоможуть висококваліфіковані викладачі – носії мови, а також професійні українські фахівці, які мають міжнародні кваліфікації у сфері викладання Cambridge CELTA або DELTA. Переконайтеся, що LSE – це правильний вибір. Обирайте свою школу!

Київ

Чотири школи LSE працюють у Києві:

Курси англійської Київ, метро КПІ (вул. Політехнічна 39)
Курси англійської мови Київ, метро Лівобережна, (вул. А. Шептицького 14), Русанівка (вул. Р. Окіпної 18)
Курси англійської мови у Києві, метро Печерська (вул. Е.Коновальца 32Б)

Одеса

У Одесі працюють три школи LSE:

Курси англійської Одеса, вул. Єкатерининська 14
Курси англійської мови Одеса, вул. Академічна, 20-Б; пров. Каркашадзе, 9

Львів

Якщо ви шукаєте курси англійської мови Львів, то для вас:

Курси англійської Львів, вул. Івана Франка, 68

Початок нового семестру у всіх школах – 10 лютого 2020 року! Триває набір в групи всіх рівнів, а слухачі початкового і елементарного рівнів традиційно отримують до 4 тижнів безкоштовного навчання у подарунок! В LSE Київ (Політехнічна) і LSE Львів з 10 лютого також починаються курси бізнес англійської для рівнів вище середнього.

Крім курсів загальної англійської, відкрито набір у групи підготовки до IELTS і на інтенсив з підготовки до ЗНО з англійської мови. Щоб дізнатися розклад і вартість занять для вашого рівня, запрошуємо вас на безкоштовне тестування та консультацію в наші школи. Реєструйтеся на тестування вже сьогодні!

Запис на тестування