Освітнє турне

Англійська мова в Україні

Освітнє турне

Super учителі навіть відпочивають з користю! Доки школярі насолоджувались канікулами та весною, педагоги з багатьох міст України брали участь у семінарах освітньо-методичного центру «Дінтернал Ед’юкейшн».

У березні ми влаштували справжню освітню подорож. Вирушивши 14 березня у турне до Павлограду, Юлія Киянець розповіла про дієві методики викладання у молодшій школі, а вже наступного дня ми прямували до Дніпра, щоб поділитись секретами ефективної підготовки учнів до ЗНО на уроках англійської. Далі на нас чекав сонячний Херсон, де 21-22 березня нам вдалось розповісти і про підготовку до ЗНО, і про новітні підходи у навчанні молодших школярів.

25 березня ми вдались до телепортації, щоб одночасно бути у Запоріжжі, Коростені та Івано-Франківську. Серію методичних тренінгів ми присвятили нестандартним та дієвим ідеям навчання англійської мови. Вже 26 березня на нас чекали Тернопіль та Житомир, де темою були сучасні та новаторські методи викладання.

Не менш продуктивним було і 27 березня, адже на черзі – Біла Церква і Луцьк. Від навчання першачків до підготовки старшокласників до ДПА і ЗНО – втигли розповісти про все! Для завершення березневих подорожей обрали Ковель та Черкаси, де 28 березня продовжили ділились досвідом та натхненням. Ох, і насиченим на освітні події був березень! Та ми не зупиняємось, на черзі ще не один десяток міст та містечок, де вчителі прагнуть навчатись та розвиватись. Зустрінемось незабаром!

Календар заходів