Договір про співпрацю «Пірсон Ед`юкейшн» та КНТЕУ

21 лютого 2017 року в КНТЕУ відбулося урочисте підписання договору про співробітництво з представництвом освітньої компанії «Пірсон Ед`юкейшн» (Велика Британія) з метою налагодження міжнародної співпраці в підготовці висококваліфікованих спеціалістів, поширенні інноваційних педагогічних ідей та новітніх технологій.

10

Марина Малигіна, голова представництва «Пірсон Ед’юкейшн» в Україні; Анатолій Мазаракі, ректор КНТЕУ

Підписуючи договір, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі сказав: «Укладання договору із всесвітньовідомою компанією, що вже більше 300 років сприяє вивченню англійської мови в усьому світі, для нас є дуже важливою і приємною подією. Адже для нашого університету вивчення англійської – один із найвищих пріоритетів».

1

Латигіна Алла Григорівна, завідувач кафедри іноземної філології та перекладу КНТЕУ; Марина Малигіна, голова представництва «Пірсон Ед’юкейшн» в Україні; Анатолій Мазаракі, ректор КНТЕУ; Альона Зарахович, офиційний представник Пірсон-тестів в Україні; Роберт Хартіган, старший методист компанії Пірсон-Динтернал

Анатолій Антонович розповів, які заходи та освітні процеси, пов’язані з опановуванням англійської та пізнаванням британської культури, відбуваються в КНТЕУ: 8 діючих англомовних магістерських програм, розвиток англомовних бакалаврських програм, творчі вечори, присвячені видатним англійським митцям – Роберту Бернсу та Уїльяму Шекспіру.

4

Голова представництва «Пірсон Ед’юкейшн» в Україні Марина Малигіна зазначила: «Ми дуже раді співпрацювати з командою людей, які підтримують наші ідеї та мають бажання підняти якість іншомовної освіти на більш високий рівень. Ми маємо на меті налагодити співпрацю, що допоможе розкрити потенціал викладачів і студентів, які в майбутньому будуть гідно представляти Україну перед європейською спільнотою».

5

Пані Малигіна запевнила, що найновітніші інноваційні технології від компанії «Пірсон Ед’юкейшн» дозволять уже за кілька років побачити ефективні результати. Альона Зарахович, офиційний представник Пірсон-тестів в Україні, також зазначила, що у рамках співпраці для студентів будуть постійно організовуватися зустрічі з цікавими спікерами: бізнес- та медіа-персонами, людьми зі сфери освіти.

8

Наприкінці зустрічі відбулася цікава презентація компанії під назвою «Іншомовна компетентність як частина професійної складової», з якої присутні дізналися, що у компанії 35 млн. користувачів у 125 країнах світу.

9

Джерело: www.knteu.kiev.ua

Опубліковано: 22 лютого 2017