Щорічна конференція освітніх закладів – партнерів PEARSON

8 грудня 2016 року у Гранд Холі готелю «Хрещатик» було проведено Щорічну конференцію освітніх закладів – партнерів PEARSON. Захід об’єднав більше 40 провідних шкіл, ліцеїв та гімназій Києва, Київської та інших областей України.

1

У конференції взяли участь директори, заступники директорів та голови методичних об’єднань навчальних закладів, що втілюють у життя сучасні тенденції та підходи викладання англійської мови та кожного року демонструють високі результати у складанні ЗНО.

2

Під час заходу відбулась урочиста церемонія вручення табличок видавництва PEARSON, які є підтвердженням ефективного партнерства у сфері ресурсного забезпечення учнів та вчителів закладу, міжнародних екзаменів та методичної підтримки вчителів англійської мови.

3

По закінченні офіційної частини заходу учасники взяли участь у багатьох вікторинах, отримали подарунки та мали змогу поспілкуватись з колегами у дружній, невимушеній атмосфері.

4

5

Представництво PEARSON в Україні та компанія «Дінтернал-книга», ексклюзивний представник PEARSON в Україні, вдячні партнерським закладам за продуктивну співпрацю та бажають подальших успіхів у Новому 2017 році!

Опубліковано: 12 грудня 2016