Англійська мова в Україні

Тренінг “Pearson Test of English Examiner`s Training”

18 листопада 2017 у затишних стінах ліцею Міжрегіональної академії управління персоналом, партнера освітньої компанії Pearson, відбувся одноденний тренінг “Pearson Test of English Examiner`s Training”.

Учасники заходу завітали з різних куточків України та Великої Британії.

2

Серед них були вчителі середніх шкіл, викладачі університетів, мовних курсів та найбільших приватних шкіл країни.

Головний PTE екзаменатор України Наталья Савченко та досвідчений PTE екзаменатор Майкл Хадсон ознайомили учасників з форматом міжнародного іспиту PTE та критеріями оцінювання володіння англійською мовою.

1

Наталья Савченко, головний PTE екзаменатор України

4

Майкл Хадсон, PTE екзаменатор

Тренінг включав теоретичну та практичну частину. Під час теоретичного блоку викладачі дізналися про структуру тесту PTE, правила та критерії його оцінювання. Практична частина допомогла учасникам спробувати себе в ролі екзаменатора. Вони отримали змогу потренуватись працюючи в групах та виконуючи різноманітні вправи.

11

Надзвичайно актуальними виявились для викладачів критерії оцінювання компетенцій з англійської мови. Отримані знання стануть їм у нагоді не лише у майбутній діяльності в ролі екзаменатора, а й під час оцінювання знань студентів їхніх навчальних закладів. Ми раді бути корисними, про що свідчать позитивні відгуки учасників заходу:

Леся Піча, Державний університет телекомунікацій (м.Київ)

Деніел Брумфілд, London School of English (Kyiv)

Ольга Кондрашева, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

9

Кожен з викладачів прийшов з власною метою: вивчити систему оцінювання, щоб краще готувати студентів до складання іспиту, стати екзаменатором або ж підвищити професійність оцінювання знань студентів для покращення навчального процесу. Якою би з перерахованих не була ціль учасників тренінгу, вона була досягнута. Знання критеріїв оцінювання міжнародного мовного іспиту PTE та уміння їх використовувати в практичній діяльності відкриває широкі можливості до професійного росту та розширення викладацьких компетенцій. 10

Ось як учасники описують свої враження від тренінгу:

Світлана Білоусова, Національний університет кораблебудування (м.Миколаїв)

Юлія Крилова-Грек. Державний університет телекомунікацій (м.Київ)

На завершення виступила менеджер з міжнародних екзаменів Dinternal Education Анна Тимофієва.

Анна Тимофієва, менеджер з міжнародних екзаменів Dinternal Education