Нагородження учнів гімназії № 19, що склали іспит РТЕ

7 вересня 2017 року у приміщенні гімназії № 19 відбулася святкова подія – нагородження кращих учнів, що склали іспит РТЕ (Pearson Test of English) з англійської мови: Вороненкову Марію, ученицю 6-Б класу, Поп Софію, Жибак Ярину, учениць 9-А класу, Авдошка Андрія, Ковальську Тетяну, Гаділію Тамару, Григорьєва Івана, учнів 11-А класу, Рекіянову Марію, Волощенко Ірину, учениць 11-Б класу.

1-600

Майкл Хадсон та Геннадій Білоус, методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал-Книга та екзаменатори РТЕ урочисто вручили учням сертифікати, що підтверджують рівень володіння англійською мовою. Отримані сертифікати дають дітям можливість впевнено дивитись у світле майбутнє. Для учнів і випускників це – великий крок вперед! Можна тільки позаздрити такому цінному досвіду гімназистів, який безперечно стане запорукою майбутніх перемог.

Зі слів самих учасників, із реальним сертифікатом на руках вони починають почувати себе більш впевненими. Ось так офіційне й довгострокове підтвердження знань мотивує молодих людей до подальшого саморозвитку. Без сумніву, цей момент назавжди закарбується в їхній пам’яті.

Для всіх переможців – це великий досвід, жадана перемога, відмінний результат, що точно стане в нагоді майбутнім студентам. Але піднятись на вершину одному неможливо. До РТЕ наших здібних учнів готували талановиті й віддані своїй справі вчителі англійської мови.

2-600

Дякуємо всім учасникам і бажаємо наступних перемог!

Всю информацію про іспити PTE ви знайдете на сайті офіційного представника Pearson Tests компанії S2A.

PTE General – мiжнароднi екзамени з загальної англiйської для дорослих.

PTE Young Learners – мiжнароднi екзамени з англiйської мови для дiтей.

LCCI – міжнародні мовні та професійні екзамени.

Опубліковано: 22 вересня 2017