Англійська мова в Україні

Складання іспиту Pearson Test of English в ХНУ ім. Каразіна

Надзвичайно високі результати продемонстрували викладачі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна під час складання іспиту PTE General (Pearson Test of English General). ХНУ ім. Каразіна є одним із сертифікованих центрів складання міжнародних іспитів PTE в Україні. Екзаменаційна сесія проходила вперше у даному центрі. Сесію складали 26 кандидатів і всі успішно впорались – 100% pass. До того ж, більшість кандидатів (19) здобули результат pass with merit.

Усну частину іспиту приймали Майкл Хадсон, Лідія Орищук та Марія Москвіна – сертифіковані екзаменатори Пірсон в Україні. Для підготовки до іспиту кандидати використовували підручники Speakout 2nd Edition та PTE General Skills Booster, а також консультувались з представниками компанії ILAC.

Відповідальне ставлення працівників центру тестування, які організовували сесію, самовідданість педагогів, які готували групу до складання іспитів, та наполегливість самих кандидатів – все це стало запорукою таких неймовірно високих результатів.

Команда ILAC висловлює подяку адміністрації центру тестування пану Немчонку Семену Леонтійовичу та пані Тетяні Лагутіній за якісно організовану роботу центру.

Це лише початок успішного та продуктивного співробітництва Міжнародного центру мовної сертифікації ILAC та ХНУ ім. Каразіна. Ми і далі працюватимемо, щоб надати можливість усім охочим отримати міжнародні сертифікати Пірсон в м. Харків.