Англійська мова в Україні

Звіт про семінар Джей Джей Вілсона «Spring into Speakout»

Одна дитина, один вчитель, одна книга, одна ручка може змінити світ.

Малала Юзуфай

Дружнє спілкування, виступ саксофоніста Євгена Афанасенко, анонси нових конкурсів, прес конференція, лотерея – 12 лютого виявилось насиченим днем для викладачів та студентів з усієї України. Що ж зібрало більш ніж 600 осіб у Конгрес Центрі Київського національного торговельно-економічного університету?

Дж. Дж. Вілсон – педагог, письменник, автор підручників і просто людина з невичерпним джерелом натхнення об’єднав наших гостей. Під час семінару «Spring into Speakout» Джей Джей Вілсон поділився досвідом використання підручника Speakout у більш ніж 90 країнах. Він розповів як допомогти студентам вивчати англійську мову та спілкуватися нею.

jj-4

Дж. Дж. Вілсон

Семінар «Get together with Speakout: The incredibly popular course with students all over the world» став і для нас новим досвідом. Ми продовжуємо з активною та прогресивною частиною освітньої системи – студентством.

Під час прес конференції за участі студентських медіа Дж. Дж. Вілсон у невимушеній атмосфері розповів як обирати книги для читання англійською, якими мовами він володіє та які українські страви йому найбільше припали до душі. І це ще не весь список секретів, що були відкриті!

Також ми нагадали про конкурс робіт для студентів факультетів журналістики. Детальніше: Конкурс для студентів факультетів журналістики

Для меломанів ми підготували низку популярних пісень у виконанні саксофоніста Євгена Афанасієнко. Найкмітливіші отримали змогу виграти солодкий подарунок.

Наступним був конкурс фото в Інстаграм конкурс фото в Інстаграм, переможцем якого стала Анастасія Стародубцева, студентка КНТЕУ.

Також ми анонсували конкурс відео: Конкурс відео.

Але і на цьому ми не зупинилися! На завершення заходу була розіграна можливість безкоштовного навчання в нашій партнерській школі London School of English Kyiv. Наші партнери запропонували щедрі призи: 2, 5 місяців та цілий рік навчання в одній з шкіл London School of English Kyiv. Бажаємо переможцям захопливого навчання!

Нам однозначно сподобалась така тісна співпраця зі студентами. Together we do more!

Відео заходу можна переглянути на нашому каналі в YouTube

Фото заходу доступні за посиланням: Фото заходу