Англійська мова в Україні

Семінар “The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted” в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого

25 січня 2018 Освітньо-методичний центр Dinternal Education зібрав в стінах Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого вчителів англійської мови. Семінар The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted об’єднав педагогів, які сміливо приймають освітні виклики, адже цього року ЗНО з англійської мови включатиме нову частину – «Аудіювання».

3-600

Яким буде оновлений формат ЗНО? З якими труднощами можуть зустрітися учні під час виконання частини «Аудіювання»? На ці та інші питання давала відповіді Світлана Сорочинська – методист Dinternal Education, досвідчений викладач англійської мови та сертифікований екзаменатор міжнародних іспитів Pearson Test of English.

2-600

Учасники збагачувались новими ідеями та порадами, спілкувались у дружньому середовищі колег та вигравали призи у лотереї. Щасливчики одержали в подарунок підручники видавництва Pearson, які стануть їм незамінними помічниками в підготовці учнів до ЗНО з англійської мови.

1-600

Та все ж ніхто не залишився поза увагою. Кожен учасник заходу отримав запрошення на семінар за участі Дж. Дж. Вілсона Listening as a Lifelong Skill: Effective Strategies for Real Life and Exams, який вже 10 лютого 2018 пройде в Будинку Кіно. Зустрінемось там!