Англійська мова в Україні

Зустріч зі студентами та викладачами Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

11 квітня 2018 року ми зустрілись зі студентами та викладачами Торговельно-економічному коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. Старший методист Освітньо-методичного центру «Дінтернал Ед’юкейшн» Майкл Хадсон розповів, як використовувати новітні технології у вивченні англійської мови, та зробити процес навчання максимально ефективним та зрозумілим.

3-600

Одним із таких інструментів є MyEnglishLab – онлайн платформа для студентів та викладачів, яка прийшла на зміну численним конспектам та підручникам. Завдяки цікавому наповненні та легкості у використанні, студенти охоче навчаються навіть поза класною кімнатою. MyEnglishLab вже використовується у майже 200 країнах світу, серед яких й Україна.

4-600

Нам приємно бачити вогонь в очах студентів, бажання удосконалювати знання та відкритість викладачів до використання новітніх методик у викладанні англійської.

Дякуємо Олійнику Олегу Вікторовичу – директору Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету за ентузіазм, бажання удосконалювати навчальний процес та допомогу у проведенні заходу.