Візит Шона Патріка Харті до Рівного

Англійська мова в Україні

Візит Шона Патріка Харті до Рівного

29 та 30 травня 2019 навчальні заклади Рівненського регіону відвідав засновник та генеральний директор «Дінтернал Ед’юкейшн». Метою візитів Шона Харті було налагодження співпраці з навчальними закладами та установами задля розвитку іншомовної освіти в регіоні.

У рамках зустрічі з Черній Аллою Леонідівною, ректором Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Долід В’ячеславом Валентиновичем, проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи, Шон Харті дізнався про навчальні потреби регіону та спланував подальшу співпрацю. Дякуємо Куклі Ользі Володимирівні, методисту кабінету суспільно-гуманітарних предметів за багаторічну підтримку та співпрацю.

Не менш продуктивною виявилась зустріч з Лагодюк Вікторією Юріївною, директором Рівненського навчально-виховного комплексу №12 Рівненської міської ради. Було обговорено майбутнє співробітництво, адже якісна іншомовна підготовка учнів, успішне складання ДПА та ЗНО є одним з пріоритетів школи.

Також Шон Харті відвідав Рівненську гуманітарну гімназію – освітній заклад-партнер Пірсон. Директор гімназії, Макарчук Зоя Володимирівна розповіла про результати використання ресурсів видавництва Пірсон. Надзвичайно приємно бути причетними до вивчення англійської мови у гімназії.

Ще один потужний навчальний заклад регіону – Рівненська спеціалізована школа №15 зацікавлена у підвищенні іншомовної компетенції учнів. Істоміна Світлана Ярославівна, директор школи розповіла про вивчення учнями англійської мови та можливі шляхи подальшої співпраці.

Радо зустрілись з Шенкнехт Оленою Володимирівною, директором Рівненської спеціалізованої школи I-III ступенів «Центр надії». Школа вже рік є освітнім закладом-партнером Пірсон та центром тестування міжнародних іспитів PTE.

Попри щільний графік, Шон Харті не міг оминути Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради. Начальник управління, Гарковець Василь Степанович та головний спеціаліст, Грекул Людмила Володимирівна поділились планами розвитку викладання англійської мови у регіоні. Для нас важливо бути частиною таких змін та надавати всебічну підтримку навчальним закладам.

Останнім та надзвичайно приємним був візит до Дубенської гімназії №2. Комолова Людмила Володимирівна, вчитель англійської мови та учні 8-Б класу (ІІ підгрупа) стали переможцями конкурсу “Ukraine Close-Up”. У подарунок вони отримали повне методичне забезпечення автентичними підручниками видавництва Pearson на 2019-2020 навчальний рік, а саме набір підручників та робочих зошитів для усіх учнів підгрупи та книгу для вчителя курсу Wider World 3, аудіо CD та Across Ukraine 3 для вчителя.

2 дні, 6 закладів освіти та безліч планів! Освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» вже понад 20 років здійснює методичну підтримку закладів освіти у всіх регіонах України. Дякуємо Куклі Вікторії за організацію та підтримку зустрічей. Якісна освіта – пріоритет нашого центру і нам радісно рухатись у напрямку удосконалення освіти спільно з навчальними закладами України.