Англійська мова в Україні

Книжкові ярмарки Dinternal Education

Book Fair Department — новий спеціальний проект освітньої компанії Dinternal Education для розвитку культури читання та опанування англійської мови.

Чому варто обрати книжкові ярмарки від Дінтернал Ед’юкейшн?

Ми пропонуємо книжкові ярмарки навчальним закладам Києва. Завітаємо і в центр дитячого розвитку, і в державну школу, і в приватну, і на курси англійської мови. З собою завжди різноманітний вибір книжок та бажання їх розповсюджувати.

Book Fair Fest

Два чи навіть три дні шаленого книжкового ярмарку. На вас чекає добірка найкращих художніх видань англійською мовою, найцікавіші новинки, безперечні бестселлери останніх років та книжки, для швидкого опанування англійської мови. А також цікава лотерея, книжкові призи та розпродаж, де можна обрати книжку до смаку і за 50 грн.

Pop-Up Stand

Ярмарок триватиме день або два, на вас чекають книжки для дітей від найкращих казкарів світу, змістовні енциклопедії з чудовими ілюстраціями, кольорові вімельбухи, щедрий розпродаж і приємні враження від англійського сервісу, який ми привеземо із собою.

Magic Bookshelf

Раз на місяць на свою поличку ви отримаєте добірку світових бестселлерів для дітей та дорослих, книжки для опанування англійської мови та підготовки до внутрішніх і міжнародних іспитів, посібники для відпрацювання граматики та покращення мовленнєвих навичок, словнички тощо. Атмосферу справжнього книжкового передамо з замовленням.

Бронюйте ваш унікальний книжковий ярмарок вже сьогодні!

За детальною інформацією звертайтесь

+380 66 660 9578,+380 050 415 2457

bookfairdepart@dinternal.com.ua

Цікавих книжок!