Святкування 10-ої річниці започаткування міжнародних мовних іспитів Пірсон в Україні

Англійська мова в Україні

Святкування 10-ої річниці започаткування міжнародних мовних іспитів Пірсон в Україні

Вже 10 років ми разом готуємось, проводимо та складаємо іспити PTE. Більше того, ми разом зростаємо! 1 лютого 2019 ми запросили партнерів до резиденції посла Великої Британії, щоб розділити цей важливий для нас день. На заході були присутні представники Міністерства освіти та науки України та Департаменту вищої освіти, посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф, перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Кеті Коттрелл.

Не менш значимим був візит представників наших центрів тестування. З кимось у нас за плечима вже 10 років співпраці, з кимось – менше року. Однаково приємно відчувати надійність та відповідальність у співпраці з кожним центром тестування. Завдячуючи підтримці освітянської спільноти та партнерам, нам вдається щороку розширювати географію діяльності, надаючи можливість людям з усієї України складати міжнародні іспити PTE.

Представники наших акредитованих центрів тестування – Ярослава Торос, Анна Манжилей, Людмила Вітковська, Семен Немчонок та Наталія Біжко розповіли історії успіху центрів тестування. Деяким центрам довелось пройти через труднощі на перших етапах впровадження тестування, та попри це всі партнери поділились позитивними змінами та новими можливостями, які вони для себе відкрили.

Дякуємо за співпрацю і довіру кожному з вас. Зростаймо і надалі разом!