Курс First Certificate in Teaching Business English

Англійська мова в Україні

Курс First Certificate in Teaching Business English

Роботодавця вже не здивувати високим рівнем загальної англійської. Все більше міжнародних компаній та організацій вимагають від кандидатів володіння професійною англійською. Найпопулярніший з її напрямів – бізнес англійська. При такому шаленому попиті на вивчення ділової англійської, відчувається гостра нестача кваліфікованих викладачів.

У лютому у Києві та Львові стартує курс First Certificate in Teaching Business English від Dinternal Education, International Language Assessment Centre (ILAC) у партнерстві з Pearson, який закінчується міжнародним іспитом FTBE. Міжнародний сертифікат FTBE надає право викладати бізнес англійську.

Лекторами курсу будуть Філіп Ворвік та Деніел Брумфілд. Філіп – досвідчений тренер з бізнес англійської, координатор освітніх проектів у Грузії та Британії. Деніел викладає бізнес англійську та тренує викладачів за цим напрямом. Він працював у Британії, Франції та Італії.

FTBE курс складатиметься із 40-ка навчальних годин, з яких 30 – лекції та практична робота в класі, 10 – домашні завдання (читання та дослідження) та підготовку до іспиту під наставництвом тренера. Учасники познайомляться з такими навчальними блоками: особливості планування уроку бізнес англійської, оцінювання досягнень, підготовка до іспиту, бізнес граматика і лексика, як знайти і використовувати автентичні ресурси тощо. Під час кожної навчальної сесії учасники розглянуть такі аспекти викладання: знання бізнес тем, навички бізнес спілкування та відповідні методологія і матеріали для роботи зі студентами.

Детальна інформація про дати, програму та ціни курсу доступна за посиланням: LCCI First Certificate in Teaching Business English