Нагородження учасників курсу FTBE

Англійська мова в Україні

Нагородження учасників курсу FTBE

Щороку ми набираємо близько 40 різних викладачів на курс First Certificate for Teachers of Business English. У когось за плечима вже багаторічний досвід викладання бізнес англійської, а хтось робить лише перші кроки у цьому напрямі. Важливо, щоб курс був однаково корисним для кожного учасника, адже мета єдина для всіх – стати професіоналом у викладанні бізнес англійскої. Варто зазначити, що екзамен FTBE є доволі важким, тому можемо пишатися нашими кандидатами, які показали такі високі результати.

9 листопада 2018 у рамках Форуму фахівців англійської мови відбулось урочисте нагородження учасників курсу FTBE, які здали іспит на відмінно у 2017-2018 роках. Тетяна Горетко, Діана Дуброва, Світлана Бойко, Ганна Іванова, Альона Зарахович, Юлія Рибінська, Дарина Луговська, Світлана Сорочинська, Ольга Ярська отримали сертифікати з відзнакою. Та це лише ті кандидати, які змогли бути присутніми на форумі, ще не один десяток викладачів успішно склали іспит.

Ми отримали немало позитивних відгуків про курс та історій успіху, хочемо поділитися деякими з них.

Світлана Бойко

Світлана Бойко

Надзвичайно приємно було отримати нагороду під час 2го Форуму фахівців англійської мови. Це було дійсно неочікувано! У 2017 році я пройшла курс і успішно здала іспит LCCI First Certificate in Teaching Business English (FTBE). Цей курс обрала не випадково, на той момент я вже тривалий час викладала саме бізнес англійську й шукала курс, який би допоміг доповнити теоретичною основою вже набутий практичний досвід й систематизувати наявні знання. Я вважаю, що досягла своєї мети, курс виявився дійсно корисним й надзвичайно інформативним.

Тетяна Горетко

Тетяна Горетко

Курс FTBE, надзвичайно змістовний і насичений, виявився набагато більшим, ніж просто підготовка до іспиту. Корисний матеріал з яскравими приклади, які наводив викладач для його ілюстрації, цікаве спілкування з однодумцями й сама організація курсу – все було чудово! Ідея Pearson про нагородження дипломами на Форумі стала для мене приємною несподіванкою, а сам Форум, окрім іншого, – прекрасною нагодою зустрітися з колегами, з якими я познайомилася під час курсу.

Дарина Луговська

Дарина Луговська

Я можу із повною впевненістю сказати, що курс підготовки до іспиту був неймовірно корисним – дуже інформативний та практичний. Завдяки йому і власній підготовці я йшла на іспит із повною впевненістю, що хоча здам б на Pass. Але виявилося, що я недооцінила свої вміння, адже отримала Pass with Distinction – було дуже приємно! Після того як весною був зданий іспит, незабаром я отримала сертифікат (на початку літа), тому із вересня почала викладати Business English. Мені неймовірно допомагають під час викладання всі матеріали та ідеї, які були люб’язно надані після курсу тренером. Було дуже приємно бути запрошеною на величезну церемонію нагородження. Усім раджу цей курс – він відкриває дорогу у викладання бізнес англійської по всьому світу. Також хочу поділитися моїй блогом для викладачів англійської, де я розміщую корисні ресурсами для навчання та викладання: www.facebook.com/daryna.luhovska.blog/

Надзвичайно приємно бачити результати (та ще й такі високі!) нашої спільно праці. Ми бажаємо всім учасникам курсу подальшого професійного зростання і розвитку. Завжди радісно дізнаватись про успіхи кожного з вас, адже кінець курсу – не кінець нашої співпраці, за час навчання ми стали справжньою спільнотою однодумців, це початок нової сторінки у вашій професійній кар’єрі.