Навчальна сесія з Ержбет Жібі

Англійська мова в Україні

Навчальна сесія з Ержбет Жібі

З кожним роком українські ЗВО відкривають все більше англомовних навчальних дисциплін та програм навчання. Такі зміни в освіті – чудова можливість для викладачів та студентів. Та все ж досвід є новим для освітян, тому ставить перед ними виклики, починаючи з вибору підручників і навчальних матеріалів і закінчуючи використанням онлайн платформ.

Зважаючи на згадану тенденцію в українській вищій освіті, у рамках Форуму фахівців англійської мови було організовано спеціальну навчальну сесію з Ержбет Жібі. Ержбет – керівник відділу вищої освіти «Пірсон» у країнах Східної та Центральної Європи. За освітою Ержбет викладач англійської мови та релігієзнавства, працювала тренером у проектах Британської Ради та у департаменті підвищення кваліфікації Університету Паннонія (Угорщина). Також була членом Міжнародної Асоціації Викладачів Англійської (IATEFL).

Сфера наукових інтересів Ержбет – залучення інформаційно-комунікаційних технологій, мобільних додатків та онлайн практик у сучасну систему викладання та навчання. Завдяки поєднанню інноваційних та традиційних методів вдається організувати процес навчання максимально ефективно.

Ержбет Жібі поділилась з учасниками власним досвідом викладання предметів англійською мовою та ресурсами для викладання. Вона зосередилась на таких темах, як: «Навчання за допомогою онлайн симуляцій» та «Індивідуалізоване навчання та викладання з MyLab для бізнесу». Онлайн симуляції від Пірсон “The Strategy Experience”, “MyMarketingExperience”, “MyLegalExperience” сприяють кращому розумінню дисципліни завдяки безпосередньому включенню у процес. MyLab сприяє більш гнучкому підходу до потреб кожного студента. MyLab™ and Mastering™ поєднують самостійну онлайн роботу, лекційні матеріали та завдання для перевірки.

Відгуки учасників семінару

Ось які відгуки ми отримали від учасників семінару:

«Сподобалась література, рівень онлайн роботи, можливості, які можна отримати для англомовних курсів завдяки цим книгам та онлайн навчанню»

«Спікер – приклад для нас, як ділитись інформацією з слухачами просто та зрозумілою мовою»

«Дуже багато корисної інформації. Рада, що є ресурси, які мені допоможуть у викладанні англійською»

Ресурси Пірсон

Детальну інформацію про ресурси Пірсон для викладання та навчання можете дізнатися за посиланнями:

www.pearsoned.co.uk

www.pearson.com