PROTEACH

Англійська мова в Україні

PROTEACH

Оновлений курс практичної підготовки вчителів англійської PROTEACH стартує вже цього літа у Києві, Вінниці та Ужгороді! Курс розроблений освітньою компанією ILAC у партнерстві з освітньо-методичним центром Dinternal Education, групою мовних шкіл LSE та офіційним представництвом Pearson в Україні. Заняття орієнтовані як на педагогів з невеликим досвідом викладання, так і на досвідчених фахівців, які прагнуть здобути навички викладання за принципами комунікативного підходу.

PROTEACH складається з трьох курсів, кожен з яких включає 2 навчальні модулі. Модуль 2 у кожному з курсів може бути обраним як окремий курс, або як продовження Модуля 1.

Курс 1. Навчання учнів початкової школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів, сфокусований на вивченні особливостей роботи з учнями 1-го класу (Модуль 1) та навчання учнів 2–4 класів (Модуль 2). Учасники дізнаються про навчання першачків лексики та граматики з використанням ігрового підходу і навчання учнів молодших класів з використанням автентичних ресурсів, проектної діяльності та інтегрованих підходів.

Курс 2. Навчання учнів основної школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів, спрямованих на навчання лексики та граматики (Модуль 1) та говоріння і письма (Модуль 2). Вчителі дізнаються про методи розвитку мовленнєвих навичок, планування уроку та ефективне тестування здобутих учнями вмінь.

Курс 3. Навчання учнів старших класів основної школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів орієнтований на якісну підготовку до складання частин ЗНО: ‘Читання’ та ‘Розуміння на слух’ (Модуль 1) і ‘Використання мови’ та ‘Письмо’ (Модуль 2). Слухачі зосередяться на особливостях навчання учнів старшої школи, вивченні навчального матеріалу з одночасною підготовкою до ЗНО та опануванні екзаменаційних стратегій.

У рамках кожного з курсів вчителі розглянуть вікові особливості учнів, переглянуть демонстраційне заняття, розроблять власні плани уроків та покращать презентаційні вміння. Кожен з учасників отримає у подарунок автентичний підручник видавництва Pearson, а також сертифікат участі.

Тренери курсу

Кваліфіковані викладачі з Dinternal Education та The London School of English: Геннадій Білоус, Олена Міходуй, Мар’яна Петречко, Наталія Савченко, Людмила Сидорчук, Ярослава Торос, Аліна Шкребтієнко, Олена Щур.

Тренери проекту

Деталі та реєстрація