Вручення сертифікатів PTE у Лондонській школі англійської мови

Англійська мова в Україні

Вручення сертифікатів PTE у Лондонській школі англійської мови

«Велико мрійте», – часто казав молоді відомий економіст Богдан Гаврилишин. Саме так – велико і сміливо мріяли учні The London School of English про отримання сертифікату Pearson Test of English (PTE). І вже минулої суботи (6 жовтня 2018) відбулось урочисте вручення сертифікатів у найбільшому та одному з перших центрів тестування PTE в Україні – The London School of English.

На урочисту подію учні запросили батьків та друзів, аби разом розділити радість. А радіти і справді є чому – позаду залишились місяці підготовки, багато сил і старань вкладено для отримання бажаного результату. Батьків переповнювала гордість, адже саме вони були свідками невпинної щоденної праці своїх дітей. Також на заході були присутні викладачі та засновники Лондонської школи англійської мови.

Учасників вітали офіційний представник Pearson в Україні Альона Зарахович та Шон Харті, засновник The London School of English і Дінтернал Ед’юкейшн. Вони побажали дітям і надалі зберегти отриману сьогодні впевненість. Надзвичайно надихаючою була промова Шона Харті: «Сертифікат PTE – квиток у майбутнє, далі на дітей чекають бакалаврські та магістерські програми закордоном та, звісно, почесне місце у міжнародній спільноті».

Друзі, дякуємо за неймовірну святкову атмосферу усім учасникам церемонії, батькам учнів, викладачам, а також друзям і партнерам LSE: освітньо-методичному центру Dinternal Education, Центру розвитку дитини Монтессорі Перші Кроки та London Bridge Travel.

Бажаємо учням і далі так натхненно та сміливо підкорювати нові вершини!

Давайте згадаємо найяскравіші моменти церемонії

Нагадуємо, що до 29 жовтня 2018 триває реєстрація на зимову сесію PTE.