Семінар «Дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів першого класу відповідно до засад Нової української школи»

Англійська мова в Україні

Семінар «Дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів першого класу відповідно до засад Нової української школи»

«Той, хто навчає, повинен завжди продовжувати вчитися сам» – писав Річард Генрі Данн. Приємно, що сучасні українські педагоги мають жагу до навчання. Особливо актуальним є професійний розвиток для вчителів англійської у початкових класах, які цього року вперше викладають у Новій українській школі.

11 жовтня 2018 освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» за сприяння Управління освіти Оболонської РДА провів семінар «Дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів першого класу відповідно до засад Нової української школи». Мар’яна Петречко, методист центру, автор Книги для вчителя Fly High Ukraine 1, вчитель англійської мови кваліфікації CELTA, розповіла про ефективну побудову уроку під час пропедевтичного (підготовчого) періоду навчання учнів першого класу.

Учасники дізнались про використання ігор, сюжетних історій та коміксів для ефективного засвоєння навчального матеріалу. Кожен отримав масу позитивних емоцій та корисних знань.

Завершився захід приємною лотереєю. Щасливчики дістали у подарунок підручники видавництва Pearson та інші корисні ресурси для навчання.

Дякуємо Управлінню освіти Оболонської РДА та методисту Бондар Надії Петрівні за сприяння у проведенні освітніх заходів. Сподіваємось, що отримані знання стануть у нагоді учасникам та зроблять уроки ще продуктивнішими та захопливими.