Семінар Дінтернал Ед’юкейшн «Total recall: learnt and not forgotten» 5 грудня 2018

Англійська мова в Україні

Семінар Дінтернал Ед’юкейшн «Total recall: learnt and not forgotten» 5 грудня 2018

«Освіта – це те, що залишається, коли забувається все, чому нас вчили» – ці слова Енштейна стають все більше актуальними для сучасних учнів. Саме темі ефективного запам’ятовування вивченого матеріалу був присвячений семінар міжнародного освітньо-методичного центру «Дінтернал Ед’юкейшн» Total recall: learnt and not forgotten, що відбувся 5 грудня 2018 у м. Києві.

Близько 200 вчителів англійської, які викладають у середній школі, дізналися від Світлани Сорочинської, головного методиста центру, про ефективні методи та прийоми роботи на уроці, що забезпечують запам’ятовування та вільне користування вивченою лексикою. Як зазначають учасники семінару, «засвоєння нового матеріалу – лише перший крок на шляху до отримання знань, наступний і не менш важливий – його ефективне закріплення у довготривалій пам’яті учнів. Особливо актуальною інформація буде для тих, хто викладає чи вивчає іноземну мову, адже процеси її опановування та подальшого використання нерозривно пов’язані».

Також учасники отримали змогу познайомитись з новинками та придбати автентичну навчальну літературу видавництва Пірсон. Завершився захід вже звичною і, як завжди приємною для наших відвідувачів лотереєю. Та незвичними були призи! Декілька щасливчиків виграли подарункові сертифікати на методичний тренінг для вчителів англійської мови, безкоштовне навчання на модульному курсі Dinternal Education “English Language Teacher Training Course”, а також демонстраційний урок з учнями від методиста з Великої Британії. Вже з нетерпінням чекаємо на зустріч на курсі та в кожній із шкіл-переможниць!

Дякуємо всім за участь! Бажаємо, щоб викладання та вивчення нового матеріалу було приємним і легким, а результати – тільки відмінними.