Семінар "Lesson Design: Effective Planning for Substantial Learning Outcomes" у Полтаві

Англійська мова в Україні

Семінар “Lesson Design: Effective Planning for Substantial Learning Outcomes” у Полтаві

Сучасний вчитель намагається освоїти з учнями якомога більше навчального матеріалу. Разом з тим, педагог прагне зробити кожен урок унікальним та захопливим. Поєднати якісний матеріал з цікавою презентацією – завдання не з простих. Саме для цього 21 листопада 2018 команда «Дінтернал Ед’юкейшн» завітала до Полтавської ЗШ І-ІІІ ступенів № 26 з семінаром “Lesson Design: Effective Planning for Substantial Learning Outcomes”.

Захід відвідали більше 90 вчителів міста та району. Олена Міходуй, старший методист центру, розповіла учасникам про планування та тайм-менеджмент уроку англійської мови в середніх класах для досягнення очікуваного результату. «Позитивно, інтенсивно, цікаво, корисно», «інтерактивний тренінг, якісний методичний контент» – так учасники описали семінар.

Вже традиційно ми завершили захід лотереєю, переможці якої одержали у подарунок ресурси видавництва Пірсон. Також ми провели ярмарок, де кожен з учасників отримав змогу придбати навчальну літературу Пірсон за приємними цінами.

У дружній та затишній атмосфері викладачі поспілкувалися з колегами та поділитися власними секретами побудови уроку англійської. Сподіваємось, що наші поради та прийоми допоможуть вам у планування та проведенні уроків. Бажаємо лише корисних та цікавих занять!

Дякуємо школі № 26 м. Полтава за теплий прийом, а учасникам за ентузіазм та активність. До зустрічі!