Серія семінарів з Амандою Девіс

Англійська мова в Україні

Серія семінарів з Амандою Девіс

Аманда Девіс 27-29 серпня 2018 пройшла серія семінарів для вчителів англійської мови в перших класах “Tasks and activities to get your students flying high!” у Києві, Харкові та Львові. Вперше до України завітала всесвітньо-відомий тренер вчителів та справжній гуру в методиці викладання англійської мови в початковій школі Аманда Девіс (Великобританія).

Спираючись на матеріали оновленого навчально-методичного комплексу Fly High Ukraine 1, Аманда показала цікаві, неординарні, та водночас прості прийоми, які допоможуть урізноманітнити уроки англійської мови без особливої додаткової підготовки.

У завершальній частині семінару головний методист Dinternal Education Світлана Сорочинська презентувала нову унікальну розробку – Книгу для вчителя українською мовою до підручника Fly High Ukraine 1.

Всі учасники семінару отримали в подарунок підручник Fly High Ukraine 1 та постер до нього, а щасливчики, що перемогли у лотереї, мають тепер унікальну можливість першими попрацювати з новою Книгою для вчителя до Fly High Ukraine 1.

Дякуємо учасникам семінару за продуктивний та веселий день! До нових зустрічей!

Київ

Харків

Львів