Тренінг PTE екзаменаторів

Англійська мова в Україні

Тренінг PTE екзаменаторів

Американський поет і філософ Емерсон писав: «Знання існує для того, щоб його розповсюджувати». Цього ж принципу дотримується у своїй роботі компанія ILAC (International Language Assessment Centre). Ми навчаємо викладачів та надаємо можливість отримати офіційний статус екзаменатора усної частини PTE General (Pearson Test of English General). Тренінг для майбутніх екзаменаторів — перший крок на шляху до здобуття статусу екзаменатора. На цьогорічний тренінг, який проходив 22 вересня 2018, ми запросили представників наших офіційно акредитованих центрів тестування, викладачів, які готують студентів до складання міжнародного іспиту з англійської PTE General, та всіх, кому цікава тема оцінювання усного мовлення. У тренінгу взяли участь 44 викладачі з різних куточків України: Київ, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Одеса, Тернопіль, Рівне, Хмельницький.

Головним спікером заходу був Майкл Хадсон, старший академічний консультант освітнього центру «Дінтернал Ед’юкейшн» та досвідчений екзаменатор міжнародних іспитів. Він ознайомив учасників з критеріями оцінювання мовленнєвої компетенції, провів серію практичних вправ та поділився досвідом оцінювання усної частини іспиту PTE General. Також Майкл розповів про наступні етапи отримання статусу екзаменатора.

Анна Башмакова, викладач Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова дізналась про можливість стати екзаменатором від своїх колег. «Вони вже самі складали іспит і порадили мені спробувати свої сили у ролі екзаменатора», — поділилась Анна. Тетяна Пятничка з Тернопільського національного економічного університету зазначила, що вже не перший раз бере участь у заходах ILAC, щоразу знаходячи для себе корисні знання та нові ідеї для викладання.

Величезна подяка міжнародному ліцею Міжрегіональної академії управління персоналом за гостинність. Вже другий рік поспіль ми маємо змогу проводити тренінг в МАУП. Окрема подяка директору ліцею Павленко Олені Петрівні та викладачу Гуцалюк Наталії Володимирівні за допомогу в організації заходу. Крім неоціненного досвіду учасники отримають сертифікат, що засвідчує участь у тренінгу та завдання для здобуття статусу офіційного екзаменатора PTE. Після заходу ми отримали безліч позитивних відгуків про те, яким цікавим та змістовним був тренінг. Нам приємно допомагати викладачам у професійному розвитку. Зростайте з нами і надалі!